دسته بندی:

دیتاسنتر WorldStream

دیتاسنتر WorldStream هلند از بزرگ‌ترین دیتا سنترهای اروپا و محبوب‌ترین مرکز داده در هلند به شمار می‌رود. خرید سرور مجازی و اختصاصی ورلد استریم به علت قیمت مناسب، آپ‌تایم بسیار بالا و حساسیت کمتر به قوانین کپی رایت و قوانین بین المللی، محبوبیت خاصی دارد مخصوصا بین کاربرانی که در جستجوی هاستینگی هستند که در عین اعتبار و امنیت، حساسیت کمتری به این موارد داشته باشد.

دیتا سنتر WorldStream در سال ۲۰۰۶ به عنوان یک شرکت ارائه دهنده‌ی خدمات اینترنت ( ISP ) در هلند شروع به کار کرد. سپس به یکی از معروف‌ترین شرکت‌های هاستینگ دنیا تبدیل شد و بسیاری از کاربران را برای خرید سرور مجازی و اختصاصی جذب کرد. اکنون دارای مشتریان بسیار زیادی از چین، آمریکا، آلمان، اسپانیا، ایران و بسیاری از کشورهای دیگر می‌باشد.

WorldStream طی پنج سال گذشته بیش از ۱۱۰۰% رشد داشته و توانسته است به یک میزبان خوب در زمینه‌ی هاستینگ تبدیل شود و همچنان به این پیشرفت ادامه می‌دهد. از آنجایی که پایه‌های این شرکت روی یک مجموعه خدمات اینترنتی بوده، قدرت خاصی در زمینه‌ی اتصال اینترنتی سرویس‌ها دارد.

دیتاسنتر worldStream سال ۲۰۱۳ در شهر Naldwijk یک زیرمجموعه با امنیت بسیار بالا و پشتیبانی اینترنتی بسیار قوی نیز به نام Greenhouse Datacenters در ابعاد ۱۰۰۰ متر مکعب و با حدود ۴۳۲ رک راه اندازه کرد که در کلاس TIER3 ساخته شده است. در سال ۲۰۱۸ نیز یک مرکز داده‌ی دیگر با ابعاد ۳۵۰۰ متر مربع و ۱۲۰۰ رک دیگر به آن مجموعه افزود.

امکانات دیتا سنتر WorldStream هلند

 1. ارائه خدمات هاستینگ برای بودجه‌های مختلف با قیمت‌های مقرون به صرفه
 2. ارائه خدمات متناسب با بودجه مشتری و قابلیت سفارشی سازی خرید سرور مجازی
 3. مجموعه Greenhouse Datacenters دیتاسنتر ها را با اتصالات فیبری بسیار قوی به هم متصل می‌کند و پشتیبان اتصال دائمی آنهاست. در نتیجه آپ تایم به شدت بالا، بدون وقفه و قدرتمندی ارائه می‌دهد.
 4. ارائه سرویس‌های مدیریت نشده و مدیریت شده
 5. سخت افزار قابل تنظیم و سفارشی سازی سرور اختصاصی هلند
 6. اتصالات بسیار پر سرعت بدلیل اینکه پایه‌ی این شرکت خدمات اینترنتی بوده است
 7. DDOS Protection بسیار قوی تا ظرفیت ۱ ترابایت و حداقل ۱۰ گیگابایت کامل برای هر سرور
 8. آپ تام ۹۹٫۹۹% گارانتی شده
 9. استفاده از UPSهای قدرتمند Eaton برق اضطراری برای کارایی ۹۹%
 10. استفاده از چندین ژنراتور بسیار قوی ۸۰۰kva که به صورت ۲۴*۷ در حالت آماده و گرم هستند.
 11. استفاده ازسیستم خنک کننده‌ی N+1
 12. استفاده از تکنولوژی سبز در دیتاسنتر worldstream
 13. شبکه با ظرفیت بیش از ۱۰Tbit/s با فیبرهای جدا از هم و سطح استقامت حداقل ۱۰۰Gbit/s به طور کامل
 14. نزدیکی دیتا سنترها به یکی از بزرگ‌ترین مراکز اینترنتی جهان یعنی آمستردام
 15. پشتیبانی کامل IPV6
 16. استفاده از مهندسین و متخصصین دارای گواهینامه‌های معتبر
 17. پینگ مناسب نسبت به ایران

خرید سرور مجازی و اختصاصی دیتاسنتر worldStream هلند در آنلاین سرور

شما می‌توانید برای خرید سرور مجازی و اختصاصی هلند از سایت آنلاین سرور اقدام نمایید. تمامی پلن‌های موجود در سایت دیتاسنتر worldstream در آنلاین سرور قابل ارائه است.

سرور اختصاصی هلند به دلیل قیمت مناسب نسبت به دیگر سرورهای اختصاصی دیتاسنترها و همچنین امکان سفارشی سازی سخت افزار محبوبیت خاصی دارد.

سرور مجازی هلند نیز به دلیل حساسیت کمتر نسبت به قوانین کپی رایت و دیگر حساسیت‌های دیتاسنترها، مورد توجه برخی کاربران قرار گرفته است.

ارسال نظر